Kur Mermer (Fabrika)

Firma No
C28C93FF46
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
SABİHA GÖKÇEN HAVA LİM. YAN YOL ŞEHİT MEHMET GÜNAY CAD. NO:17 KURTKÖY
Telefon
02588163114
Yetkili
Sn. Yetkil
Web Site
kurmarble.com.tr
E-Posta
info@kurmarble.com.tr
Görüntülenme
12790
Navigasyon
Yol Tarifi
Kur Mermer son teknoloji yeni yatırımı ile Kaklık, Denizli de 55.000 m2 plaka kapasiteli fabrikasında mermer, oniks, traverten ve dolomit plaka üretimi yapmaktadır. Sadece Türkiye?nin değil, dünyanın sayılı mermer işleme tesislerinden biri tanesi olan Kur Mermer, Denizli fabrikası, 92 metre uzunluğundaki her biri 40 katli, 3 adet epoxy fırın hattı, 80 metre uzunluğunda toplam 2 cila makinesinden oluşan ve toplamda 24 kafa cila ve hat üzerinde polyester ve mastik dolgu kabiliyeti olan fabrikasında 26 ülkeye ihracat yapmaktadır. 2013 yılında sektörde 25. yılını kutlayan Kur Mermer her türlü proje ve doğal taş çözümleri konusunda sektörün lider firmalarından olmuştur.   beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak biz konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02588163114 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Kur Mermer (Fabrika) , hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı