Kuki-ye Kurabiye

Firma No
BE6D4A0B9B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Konutkent 2 Çarşısı Ümitköy
Telefon
03122418421
Yetkili
Ayşe - Muazzez
Web Site
kuki-ye.com/
Görüntülenme
12631
Navigasyon
Yol Tarifi
Gıda sektöründe yer edinebilmek için ya farklı tarzlara yönelmek ya da uzun bir tecrübeye sahip olmak gereklidir. Sonuç olarak insanların sağlığı ile ilgili önemli bir sektör olma özelliğine sahip gıda sektöründe bu tür şartlar aranması da gayet doğaldır. Bisküvi çikolata ve şekerleme alanı da bu sektörün en fazla ihtiyaç ve talep gören alanlarından birisi olarak dikkat çekmektedir. İki annenin yaratıcı ürünlerini piyasaya sürmesi ile ortaya çıkan Kuki-ye Kurabiye de bu alanın en önde gelen kurumlarından biri olmayı kısa sürede başarmıştır. Bu başarının gelmesindeki en önemli sebep hiç kuşkusuz, kaliteli ve güvenilir alışveriş mantığının en iyi şekilde sunulmasının yanı sıra farklılıkların da müşterilerin dikkatini çekmesidir. 2011 yılında iki bayan tarafından kurulan firma daha sonra yapmış olduğu farklı tarzda kurabiye ve çikolata çeşitleri ile kısa sürede başarı elde etmiş ve bunu sürdürmek adına çalışmalarına devam etmektedir.  

Kuki-ye Kurabiye , hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Firmamızı ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurunuz.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03122418421 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı