Krea Granit

Firma No
AE7DD5F5CB
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Tugay Yolu Caddesi, Kurşunlu Sokak No:2/410, Cevizli, Maltepe, İstanbul,
Telefon
02164032350
Yetkili
ESRA W.TANLAY
Web Site
kreagranit.com.tr
E-Posta
info@kreagranit.com.tr
Görüntülenme
12151
Navigasyon
Yol Tarifi
KREA GRANİT, Yılların getirdiği birikim ve tecrübe ,teknolojik gelişmelerin katkısı ve dünya pazarının takip edilmesiyle, Türkiyenin en kapsamlı ve en kaliteli Mutfak-Banyo Tezgahlarını üretiyor. Uygulamalarını/Montajlarını tüm Türkiyede ve yurt dışında yapıyor. KREA GRANİT, Dupont Corian,Dupont Montelli,Belenco,Çimstone,Silestone gibi kullandığı dünya çapındaki markaları en kaliteli işçiliklerle,kusursuz hizmet anlayışıyla uygulayıp sunuyor. KREA GRANİT, İstanbul Ticaret Odasının Bir Üyesi Olup, yurtiçinde Marmara Bölgesinde 220 adet ,Türkiye genelinde 30 adet , toplam 250 satış noktasında , bünyesinde bulunan tanınmış markalı ürünlerin uygulamalı satışını gerçekleştiriyor. Türkiye dışında Orta Doğu Ülkeleri ve Orta Asya Türk Cumhuriyetleri Ülkelerine ihracat da yapıyor. VE KREA GRANİT, Sadece Müşteri Memnuniyetiyle Mutlu Oluyor ve Olmaya Devam Ediyor..  

Krea Granit olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin hepsi için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02164032350 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı