KOZLU BUPATİ VETERİNER KLİNİĞİ

Firma No
58F7A29EA7
İl
Zonguldak
İlçe
Kozlu
Sektör
Veteriner
Adres
Güney, LEBİ DERYA SİTESİ, Dere Sk. NO:26 B, 67600 Kozlu/Zonguldak
Telefon
0542 766 36 78
Görüntülenme
6880
Navigasyon
Yol Tarifi

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 0542 766 36 78 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için firmamız ile iletişim kurun.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

KOZLU BUPATİ VETERİNER KLİNİĞİ olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Zonguldak Kozlu lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı