Korkmaz Çelik Para Kasaları

Firma No
4964451A1A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
KÜSGET D BÖLGESİ 38 NOLU CADDE NO: 41
Telefon
03422355977
Yetkili
Mehmet Korkmaz
Web Site
korkmazcelik.com.tr
E-Posta
info@korkmazcelik.com.tr
Görüntülenme
13195
Navigasyon
Yol Tarifi
1991 Yılında Mehmet KORKMAZ tarafından kurulan firmamız kasa imalatı ile faliyet göstermektedir. 400 m² kapalı alanda imalat, boya, paketleme yapılan atölyede yıllık 1000-1500 adet üretim kapasitesi bulunmaktadır. Kuruluşundan günümüze kadar istikrarlı bir şekilde sürekli gelişmektedir. İmalatta günümüzün teknolojisine uygun üretim yapılmakta ve 2007 yılında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hizmet yeri yeterlilik belgesi verilmiştir. 2005 yılında KORKMAZ ÇELİK isminin patentini alan firmamız kasa imalatında öncü firmalar arasında yerini almış ve bu sektörde marka haline gelmek için çalışmalarına devam etmektedir. Korkmaz Çelik olarak hem yurt içine hemde yurt dışına satış yapılmaktadır. Ürün gönderdiğimiz bazı ülkeler: ? Romanya ? Almanya ? Arnavutluk ? Irak ? K.K.T.C ? Gürcistan ? Türkmenistan  

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03422355977 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Korkmaz Çelik Para Kasaları olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı