Konsept Akvaryum

Firma No
248859E828
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Şahap Gürler Cad. Çakıroğlu İş Merkezi No:12B / 5 Kadıköy-İstanbul
Telefon
02165509901
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
konseptakvaryum.com
E-Posta
info@konseptakvaryum.com
Görüntülenme
14233
Navigasyon
Yol Tarifi
Konsept Akvaryum, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeyle, özel tasarım akvaryumlar ve akrilik izleme panelleri ile doğanın güzelliklerini ayağınıza getiriyor. Firmamız, küçük ve büyük ölçekli yüzlerce projeyi hayata geçirerek alanında lider bir firma olma özelliğini kanıtlamıştır. Hayata geçirdiğimiz otel, alışveriş merkezi ve butik özel tasarım projelerin yanı sıra, çözüm ortağı olduğumuz yüksek bütçeli ticari projeler ile de sektördeki başarılarına her geçen gün bir yenisini eklemektedir. Ayrıca dünya çapında birçok akvaryum ekipman ve aksesuar markasının Türkiye distribütörü olan firmamız, online satış mağazamız www.akvaryummerkezi.com ile de en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ve üstün hizmet anlayışı ile siz değerli tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.  

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02165509901 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak biz konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Konsept Akvaryum olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla faydalanmak için lütfen irtibata geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı