KONMAK;Endüstriyel Halı Yıkama Makinası İmalatı Konya

Firma No
B9BD6E0F9F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
F. Çakmak Mah. Derya Gıdacılar Sitesi Kutlu Sokak No:2 Karatay-Konya
Telefon
03323420500
Yetkili
Halil Başkan
Web Site
endustriyelhaliyikamamakinasi.com
E-Posta
kkk@endustriyelhaliyikamamakinasi.com
Görüntülenme
13226
Navigasyon
Yol Tarifi
KON-MAK;Otomatik Halı yıkama makinası,sanayi tipi halıyıkama makinası,otomatik endüstriyel halı yıkama makinası,endüstriyel halıyıkama makinaları, endüstriyel halı yıkama makinesi fiyatları,endüstriyel halıyıkama makinası fiyatı,endüstriyel halı yıkama makinası fiyatları,otomatik halıyıkama makinasi,endüstriyel halı yıkama makinası,sanayi tipi halı yıkamamakinası,halı sıkma makinası,rulo sıkma makinası imalatı  

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için irtibat no: 03323420500 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

KONMAK;Endüstriyel Halı Yıkama Makinası İmalatı Konya , hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Firmamızı ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı