KOÇYAPI Ağrı

Firma No
0B49541C0A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
cumhuriyet caddesi ağrı Ağrı
Telefon
4722151515
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
koclife.com
Görüntülenme
11905
Navigasyon
Yol Tarifi
KOÇYAPI MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK BÜROSU AĞRIDA FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR HER TÜRLÜ ÇİZİMLERİNİZ VE İNŞAAT İŞLERİ İTİNA İLE YAPILIR   KOÇYAPI MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK BÜROSU AĞRIDA FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR HER TÜRLÜ ÇİZİMLERİNİZ VE İNŞA

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

KOÇYAPI Ağrı olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 4722151515 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı