Koçar Mermer

Firma No
78F7BAA953
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeni Mah.Sanayi Cad. No:26 Çayboyu Beldesi Kavaklıdere - MUĞLA
Telefon
02525958146
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
kocarmermer.com
E-Posta
info@kocarmermer.com
Görüntülenme
13091
Navigasyon
Yol Tarifi
Koçar Mermer Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1992 yılında Kavaklıdere / Muğla´da kurulmuştur. 1995 yılına kadar sadece Blok Mermer üretimi ve ticareti ile faaliyetini sürdürmüştür. 1996 yılında da üretime başlayan fabrikamız ilk ihracatını bu yıl gerçekleştirmiştir. Fabrikamız 21.000 m2 arazi üzerine kurulu 4.000 m2 kapalı alanda faalyetini sürdürmektedir. 2011 ve 2012 yollarında gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile blok mermer üretim kapasitemizi 40.000 m3/yıl ve fabrika mermer işleme kapasitemiz 500.000 m2/yıl´a ulaşmıştır. Vizyonumuz: Koçar Mermer çalışanları olarak hedefimiz kurulduğumuz günden beri müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için nasıl çalışıyorsak müşterilerimizin bize olan güvenlerini korumak ve en iyiyi sunmak için var gücümüz ile çok çalışmaya devam etmektir.   beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız veya alacağınız hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02525958146 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Koçar Mermer olarak hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı