Klasik Mermer

Firma No
D00F418743
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Merkez Mahallesi Havacilar Caddesi No:18 34794 Alemdag Cekmekoy Istanbul
Telefon
02163121874
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
klasikmermer.com.tr
E-Posta
info@klasikmermer.com.tr
Görüntülenme
12755
Navigasyon
Yol Tarifi
Titiz, yenilikçi, geleneklerine bağlı bir mermer ustasıydı Necati Cebeci? Mermere aşkla, sabırla, zevkle kültürümüzün zengin motiflerini kazıdı yıllarca? Yurt içinde ve dışında bilinen bütün güzel camilerde gerçekleştirdiği mermer çalışmalarıyla ebediyete intikal etti. İnsanlar o bembeyaz mermerlerin dantel zarafeti içinde huşuyla ibadet etmeye devam ediyor. Necati Cebeci?nin 1972?de kurduğu şirketi bugün evlatları Güler, Gülizar ve Gönül Cebeci yönetiyor. Alemdağ?da açık ve kapalı alanlarıyla toplam 10.000 m2?nin üzerinde, 30.000 m2/yıl kapasiteyle faaliyet gösteren Klasik Mermer, aynı anda 15 caminin mermer ünitelerini hayata geçirebilecek organizasyona sahiptir. El işçiliği geleneğini yücelten özgün modelleri, anahtar teslim projeleriyle bugün en hızlı, en kaliteli ve şık ürünleri yaratmak için kendisiyle yarışmaktadır.  

Klasik Mermer olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02163121874 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizimle irtibat kurun.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı