Kırkağaç Bilgisayar

Firma No
FE5A73D166
İl
Manisa
İlçe
Kırkağaç
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeni, 38. Sk. D:No:3, 45700, 45700 Kırkağaç/Manisa
Telefon
0505 696 35 46
Görüntülenme
2972
Navigasyon
Yol Tarifi

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle üst düzey çaba göstermekteyiz.

Kırkağaç Bilgisayar olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Manisa Kırkağaç ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için firmamızla iletişime geçin.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 0505 696 35 46 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı