KERİMOĞLU YAPI MİMARLIK MÜHENDİSLİK İstanbul Beylikdüzü Beylikdüzü Merkez

Firma No
F364BCCB6C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. Cebeci Cad. No:4/4 Beylikdüzü/İSTANBUL/TÜRKİYE Beylikdüzü Merkez Beylikdüzü İstanbul
Telefon
0212 855 05 69
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12592
Navigasyon
Yol Tarifi
Kerimoğlu Yapı Mimarlık Mühendislik Elektrik işlerini Mekanik işleri Doğalgaz işlerini proje ve uygulamalı olarak yapmaktadır. Detaylı bilgi ve teknik destek için bizi arayabilirsiniz. 0212 855 05 69 0532 589 57 69 0506 788 52 69   inşaat,elektrik,mekanik,doğalgaz,taahhüt,proje,kerimoğlu yapı,mimarlık,mühendislik

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

KERİMOĞLU YAPI MİMARLIK MÜHENDİSLİK İstanbul Beylikdüzü Beylikdüzü Merkez olarak biz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 0212 855 05 69 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı