Kayra Metal

Firma No
594D42A927
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No: 4/E Bahçelievler / Istanbul
Telefon
02124520050
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
kayrametal.com.tr
E-Posta
huseyin@kayrametal.com.tr
Görüntülenme
12868
Navigasyon
Yol Tarifi
2006 yılında hayat bulan ve yapı sektöründe faaliyetlerini sürdüren Kayra, profil, sistem profilleri, cephe kaplama sistemleri, kompozit panel, ofis bölme sistemleri, güneş kontrol sistemleri ve aksesuarlar ile ulusal ve uluslar arası müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri, kısa sürelerde, ekonomik çözümlerle sunmaktadır. Uzman ve deneyimli kadrosu, yüksek teknoloji ekipmanları ile donatılmış 5.500 m² kapalı alana sahip tesisi ileKayra müşterilerine; mimari tasarım, proje yönetimi, imalat, lojistik, montaj ve bakım hizmetleri vermektedir.  

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz.

Kayra Metal olarak hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02124520050 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı