Kayışlı Otomotiv

Firma No
0B7B58065E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeni Sanayii Sitesi Sümer Mahallesi 15. Blok No:10 Nevşehir
Telefon
03842132281
Web Site
kayisliotomotiv.com
E-Posta
info@kayisliotomotiv.com
Görüntülenme
14733
Navigasyon
Yol Tarifi
Siz değerli müşterilerimizin ailelerini taşıdığınız araçlarınız sizin için olduğu kadar bizim için de çok önemli. Bu nedenle biz Kayışlı Otomotiv ailesi olarak yetkili servisimizde müşterilerimize en iyi hizmeti en güvenli şekilde verebilmek yolunda ilerliyoruz. Ülkemizde LPG daha yeni ve hızlı bir şekilde aktif olduğundan gerek ön yargılardan gerekse yanlış ve LPG sektöründe yetkili olmayan kişiler tarafından hatalı kontrollerden dolayı sektörümüze negatif bir ön yargı kamu oyunda oluşturulmuştur. Düzenli yapılan LPG montajında ve periyodik bakımları zamanında yapılırsa sıvı yakıttan daha ekonomik olmasının yanında daha da güvenlidir. Günümüzde üretilen İtalyan cihazların sistemi tamamen değişmiş olup benzinde sorunsuz olan aracınızın her türlü bilgileri bilgisayar yardımıyla alınıp LPG beynine aktarılıp araç benzindeymiş gibi el ile ayar yapmadan sorunsuzca kullanılabilmektedir. MONTAJINI YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLER ŞU ANDA MODEL, MARKA, MOTOR GÜCÜ GÖZETMEKSİZİN HER TÜRLÜ ARACA TAKILMAKTADIR. Aracınız lüks diye korkmanıza gerek yok dünyanın en yaygın ekonomik sistemlerini ülkemize getirip otomobil sahiplerini memnun etmekten şirket olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Aracınıza montaj yaptırmadan mutlaka bizden bilgi almanızı tavsiye ederiz.  

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Kayışlı Otomotiv , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için firmamız ile irtibat kurun.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 03842132281 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı