Kaya Yangın Söndürme Sistemleri

Firma No
BC4DDCED14
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
MUHTAR ŞEVKİ SOK. NO: 27/A MECİDİYEKÖY - İSTANBUL İSTANBUL / ŞİŞLİ
Telefon
02122727423
Web Site
kayayangin.com
Görüntülenme
14603
Navigasyon
Yol Tarifi
Yangın evinizde, aracınızda, işyerinizde her an karşınıza çıkabilir. Günümüzde yangına en kısa sürede en etkili olarak müdahale olanağı sağlayan Yangın Söndürme Cihazları, yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Biz Kaya Limited Şirketi olarak değişik ürün yelpazesiyle hertürlü ihtiyaca cevap verecek mamülleri sunmaktan mutluluk duyarız. Kaya Limited Şirketi olarak ürünlerimizin tamamı T.S.E. standartlarına uygun ve gelişmiş batılı ülkelerin teknolojileri ile imal edilmektedir. Kaya Yangın Söndürme Cihazları yangına zamanında ve etkili müdahele edebilmek için taşıma ve kullanma kolaylığı, yüksek çalışma kapasitesi ve emniyet şartları düşünülerek dizayn edilmiştir. Cihazlarımızın bakım ve onarımı teknolojik yenilikleri yakından takip eden teknik elemanlarca gerçekleştirilmekte ve yenilikler size en kısa ve doğru biçimde ulaşmaktadır. Yıllardır tüketiciye sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmayı ilke edinen Kaya Limited Şirketi bundan sonra toplumumuzun güvenilir bir yaşam sürdürebilmesi için kutsal bir görev edindiği çalışmalarını daha da ileriye götürerek devam edecektir.  

Alacağınız hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02122727423 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Kaya Yangın Söndürme Sistemleri olarak hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı