Karakuşlar Otomotiv

Firma No
80873A8CB3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Eski Londra Asfaltı, Karakuşlar İş Merkezi No:111 Güngören/İstanbul
Telefon
02126444444
Web Site
karakuslarotomotiv.com
E-Posta
iletisim@karakuslarotomotiv.com
Görüntülenme
12321
Navigasyon
Yol Tarifi
Karakuşlar Otomotiv, 1981 yılında Malatya?da kurulmuştur. 100 metrekarelik kapalı alana sahip olan ilk servisimiz, Karakuşlar Otomotiv ilke ve prensiplerinin temellerinin atıldığı yer olarak şirket tarihimizde önemli bir yer tutmaktadır. 1988 yılında İstanbul Güngören semtine taşınan Karakuşlar Otomotiv, yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlama ilkesini benimseyerek hızlı bir büyüme süreci içine girmiştir. Her zaman eğitimli servis çalışanları, orjinal yedek parça hizmeti ile kaliteli hizmetin en uygun fiyata sunulduğu yer olmuştur. Bu sayede, 1988 yılında Renault-Mais Yetkili Servis ünvanını almıştır. Geçtiğimiz yıllar içinde ise servisimiz bugünkü 1800 metrekarelik yerine taşınarak aylık araç kapasitesini 1000?e çıkarmıştır. Gelişmiş teknolojik donanımı, sertifikalı uzman kadrosu, orjinal yedek parçaları ve kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman yanınızda olan Karakuşlar Otomotiv, sizlerden aldığı güven ile her geçen gün gelişerek büyümektedir. Kaliteli hizmetin ve en uygun fiyatın doğru adresini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.  

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Karakuşlar Otomotiv olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için firmamızla iletişim kurunuz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02126444444 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı