Karakan Mühendislik Proje İnşaat Taahüt Karakan Mühendislik Bursa Nilüfer İhsaniye

Firma No
7523533843
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İhsaniye Mah. Erkal sk. No:3 Meray İş merkezi K:2 D3 Nilüfer / Bursa İhsaniye Nilüfer Bursa
Telefon
0224 999 2831
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12359
Navigasyon
Yol Tarifi
Hakkimizda   KARAKAN MÜHENDİSLİK 2007 yılından beri sektörde önde gelen mekanik tesisat firmalarında proje mühendisliği ve proje müdürlüğü görevleri üstlenen Ali KARAKAN tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Sektörde kendisine hızlı bir yer edinerek, 2015 yılı başından beri yoluna limited şirket olarak devam etmektedir.   KARAKAN MÜHENDİSLİK bina yapılarında mekanik tesisat sistemleri(HVAC) projelendirme, taahhüt ve danışmanlık amacıyla kurulmuştur. Otel, hastane, iş merkezi, alışveriş merkezi, fabrika,konut gibi çok çeşitli ve farklı alanlarda proje çalışmaları sürdürmektedir.   Yeniliğin ve değişimin, proje hizmetlerindeki mutlak önemini kavramış olan firma, sektördeki teknik gelişmeleri ve yenilikleri, gününde izlemek konusundaki duyarlılığını sürekli canlı tutmuş, bu amaçla da HVAC alanındaki saygın ve know-how üreten kuruluşlara üye olarak yeni ve teknik bilgi kaynaklarına doğrudan ulaşma olanağı bulmuştur. Yaptığı ve yapacağı uygulama projelerinde, teknolojinin yanı sıra, mimari ana temaya uygunluk, düşük işletme ve ön yatırım maliyeti, yüksek verimlilik, çevre ve doğa şartlarına uygunluk gibi dizayn kavramının ana kriterlerini temel prensipleri olarak belirlemiştir.   KARAKAN MÜHENDİSLİK firması olarak,beraber çalışmış olduğumuz proje ve dizayn grupları ile bina konseptine uygun çözümler üreterek ,sahada ortaya çıkabilecek uyumsuzlukları önceden görerek kısa sürelerde çok sayıda proje hedeflemeyi değil, doğru sistem seçimlerini,zamanında proje tesliminin sağlanması ve saha uygulama projeleri hedeflemektedir.     mekanik, mimarlık, taahhüt, proje, asansör, tesisat

Bizleri ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizler ile irtibata geçin.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Karakan Mühendislik Proje İnşaat Taahüt Karakan Mühendislik Bursa Nilüfer İhsaniye olarak biz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 0224 999 2831 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı