Kaptan Mermer Ltd. Şti.

Firma No
B4204C4979
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Küçük Minare Mah. Recep Handan Sok. Öz Kaptan Apt. No: 1 Sivas/Türkiye
Telefon
03462218458
Yetkili
Sivas Genel Merkez
Web Site
kaptanmermer.com
E-Posta
info@kaptanmermer.com
Görüntülenme
12370
Navigasyon
Yol Tarifi
Kaptanlar Grup bünyesinde faaliyet göstermekte olan Kaptan Mermer Ltd. Şti. 2007 yılında mermer ocak ve fabrika işletmeciliği faaliyetlerine başlamıştır. Kaptan Mermer, Kayseri ve Sivas?ta bulunan ocaklarında yıllık ortalama 60.000 m³ blok üretim kapasitesi, Sivas?ta bulunan mermer fabrikası üretim alanı en geniş olan fabrikadır. Doğal taş sektörü içerisinde faaliyet gösteren mermer fabrikaları içerisinde, makine donanımı açısından en geniş ve modern teknoloji kapasitesine sahip olan fabrikalardan birine sahibiz. Yıllık ortalama 185.000 m² plaka ve ebatlı mermer üretimi yapma kapasitesine sahiptir. Bu kapasiteyi her geçen gün arttırmayı ilke edinmiş bulunmaktayız. Kaptan Mermer?in öncelikli hedefi; müşteri memnuniyetini sağlayacak her türlü tedbiri almak, üretim kalitesini ve üretim standartlarını sürekli geliştirmektedir. Vizyonumuz? Doğadan çıkarttığımız mermerleri son teknolojiyi kullanarak, doğaya zarar vermeden üretim yapacağız. Topluma, insana ve doğaya karşı sorumluluklarımızın bilinci ile çalışacağız. Koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacağız. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma içinde olacağız. Sürekli güçlenen ve büyüyen bir kurum olacağız. Misyonumuz? Azim ile çalışarak, yorulmadan, işini severek, bilinçli ve disiplinli çalışmak Ortak fikirlere önem vermek ve uygulamak Yaptığımız işlerde en iyi olmak Araştırmacı ve yenilikçi olmak Geleceği, geçmişin tecrübeleri ile planlamak, planlı olmak Şirket sahipleri ve çalışanların tamamının bir aile üyesi olduklarına inanmak o şekilde davranmak ve öyle olmasını sağlamak Paylaşımcı olmayı bilmek ve uygulamak Kalıcı, kaliteli ve verimli işler yapmak Saygı ve sevgi ile birlik olmak İnanç, doğruluk, dürüstlük ve ahlaki değerlerden sapmadan çalışmak Ülkemizin, toplumumuzun insanımızın hak ve hukukunu gözeterek çalışmak Çalışmalarımızda hesabımızı iyi yapmak, kârımızı ve zararımızı bilmek Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kazancımızı hak etmek Misyonumuzu gelecek kuşaklara aktararak, vizyonumuzu rehber edinip hedeflerimize ulaşmak. Eğitime her zaman değer vermek, desteklemek İtibarımızı korumak, onur ve şerefimizle çalışmak  

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 03462218458 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Kaptan Mermer Ltd. Şti. olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı