Kalmer Mermer

Firma No
CA3AEDE5EF
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İcadiye Mah. Yakup Şevki Cad. Fatih İş Merkezi No:10/18 Merkez-ELAZIĞ
Telefon
04242373225
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
kalmermermer.com
E-Posta
info@kalmermermer.com
Görüntülenme
12615
Navigasyon
Yol Tarifi
Mermerin ait olduğu ülkenin güzelliklerini ve özeliklerini yansıttığının bilincinde olan KALMER mermer hem türkiye?de hem de dünyada kalite kalite ve güvenin simgesi olmaya devam etmektedir. Her kalite ve ebattaki ürün talepleriniz çok kısa sürede hazırlanıp siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız; zarafetin ve gösterişin sembolü olan doğal Anadolu taşlarını kaliteye ve estetiğe dönüştürmektedir. Atalarımızdan devraldığımız zengin yer altı ve doğal taş kaynaklarını 21. Yüzyılın teknolojisi ile işleyerek siz değerli kullanıcılara sunmaktan gurur duyarız. Hedefimiz doğal taş sektöründe kaliteli üretim, sektörde yönlendirici, lider bir vasıf üstlenmek ve bu doğrultuda KALMER markasının dünya çapında tanınırlığını ve güvenirliğini sürdürmektir. Ekibimiz tüm dünyada mermer ve doğal taş alanındaki gelişmeleri takip etmekte ve her zaman daha iyiyi sunmak için çalışmalarını itina ile sürdürmektedir. Mermer ocağımız ve imalat yerimiz Elazığ-Diyarbakır karayolu üzerinde , Elazığ iline bağlı maden ilçesi kısabekir köyü mevkiinde olup anayola 1 km mesafededir. Ocağımız Diyarbakır hava alanına 70 km , Elazığ hava alanına 85 km mesafededir.  

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Kalmer Mermer , hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetler için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 04242373225 Ayrıca web sitemizde bulunan adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı