Kadim Mermer

Firma No
B151A2BA9D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
GMK blv. 714 Maltepe - ANKARA
Telefon
03124919009
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
kadimmermer.com
E-Posta
info@kadimmarble.com
Görüntülenme
12589
Navigasyon
Yol Tarifi
KADİM MERMER markası olarak 2004 yılında hizmete başlayan şirketimiz ilk yatırımını AYDIN ili Bozdoğan ilçesinde yer alan ocağıyla yapmıştır. Bu ocakta ?Muğla Beyaz? ve ?Fırtına? ürünlerimiz blok olarak üretilmeye başlandıktan çok kısa bir süre sonunda bu bölgedeki ilk fabrikamız faaliyete geçirilmiştir. Burada ebatlı üretim yapmaya başlayan şirketimiz, üretimini iç piyasa ve yurt dışına ihracat olarak yönlendirmiştir. Kadim Mermer 2005 yılında MUĞLA ili YEMŞENDERE beldesinde bulunan ?Kayrak Taşı? Ocak ve Ebat Lama tesislerini faaliyete geçirmiştir. 2006 yılında ise Bilecik ili Yenipazar ilçesinde yeni bir ocak faaliyete geçirilmiş olup burada ?Bilecik Bej? ?Sahra? ve ?Emperador? ürünlerimiz üretilmeye başlanmıştır. Aynı yılın sonbaharında KARAMAN ili AYRANCI beldesinde yeni bir ocak işletilmeye başlanarak burada ?NOCE? ve ?MEDIUM TRAVERTEN? ürünlerimiz üretilmeye başlanmıştır. 2007 yılın sonbaharında Bilecik ili İNHİSAR beldesinde şirketimizin ikinci fabrikası faaliyete geçirilmiş bulunmaktadır. Yatırımlarımız ve çalışmalarımız sayesinde 15 ülkeye ihracat yapan şirketimiz, ülkemizin öncü şirketleri arasında yer almayı başarmıştır.  

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 03124919009 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Kadim Mermer olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle iletişim kurun.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak biz alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemlidir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı