izobedel İstanbul

Firma No
E9283B9C9B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İstanbul
Telefon
0212 255 74 07
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.yalitimuzmani.com.tr
Görüntülenme
12083
Navigasyon
Yol Tarifi
İzobedel Polyurea özel olarak geliştirilmiş püskürtme ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı su yalıtımı ve zemin kaplamasına olanak sağlayan ek yersiz bir çözüm sistemidir. Bu sistemin geleneksel sistemlerle karşılaştırıldığında hızlı uygulanabilmesi (günde 750 m2 ile 1000 m2 ) ve hızlı kürleşme (dokunma süresi 20 saniye, kullanım süresi 16 dakika ) özelliği belirleyicidir. Polyurea su yalıtımı uygulamalarında kullanılan formülasyon ve uygulama biçimi, uygulama alanının birkaç dakika (hatta saniye) içinde kullanıma hazır hale gelebilmesine olanak sağlarken zaman ve para bağlamında da tasarruf sağlar. Polyurea?lar ilk olarak 1980 lerin başlarında yüksek güç ve darbeye dayanıklıkları dolayısıyla otomobillerde gösterge paneli uygulamaları için geliştirilmiştir. İlk püskürtülebilir Polyurea lar piyasaya 1980 lerin sonlarında, daha ucuz, taşınabilir ve ticari açıdan kolay bulunabilir ekipman kullanılarak uygulanabilen çoklu komponent (bileşen) sistemi olarak çıkmıştır. Geleneksel sistemler ile karşılaştırıldığında Polyurea ların hızlı sertleşme özelliği belirleyicidir. Günümüzde İzobedel Polyurea; yalıtım, onarım ve derz dolgusu konularında dünyadaki en son yalıtım sistemidir. Sprey olarak uygulanabilen hızlı kürleşme özelliği sayesinde projeleri 5-15 saniyede kullanıma almaya imkân tanıyan yeni bir yalıtım malzemesidir. İzobedel Polyurea mükemmel kimyasal, termal ve UV dayanımı özellikleri ile ter türlü alanın yalıtımında kolaylıkla kullanılabilir. Kullanılan formülasyon ve uygulamalar sayesinde İzobedel Polyurea birkaç dakika içinde uygulama alanını kullanıma açma özelliği sayesinde maliyetlerde ve uygulama personel giderlerinden tasarruf ettirir. İzobedel Polyurea, onarım ve derz dolgusu konularında da   polyurea izobedel zemin kaplama poliüretan köpük

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

izobedel İstanbul olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak şirketimizle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 0212 255 74 07 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı