İşte Danışmanlık

Firma No
0EED08E6E1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Ercüment Batanay Cad. A3 Blok Kat 18 D 92 Örnek Mahallesi ? Ataşehir / İstanbul
Telefon
02166398092
Web Site
istedanismanlik.com
E-Posta
istedanismanlik@istedanismanlik.com
Görüntülenme
14844
Navigasyon
Yol Tarifi
İş´te Danışmanlık, konusunda yetkin, profesyonel danışmanlık/eğitmenlik yapan, günümüz teknolojik trendlerini takip edip uygulayan ve çizgi altı, çizgi üstü ajans hizmetleri uygulama kadrosu ile 22 yıllık profesyonel deneyimini harmanlayarak sizlere sunan ve kendini sürekli yenilemekte olan bir firmadır. Öncelikli düşüncemiz, mesleki körleşmeden uzak durarak farklı sektörlere hizmet vermek ve tüm sektörlere gerçek anlamda değer katmak için bilgi birikimimizi aktarmaktir. Hedefimiz kazanmış olduğumuz ajans deneyimi ile her türlü basılı, görsel ve işitsel (çizgi altı ve çizgi üstü) çalışmalarınızı sizi en doğru anlatacak şekilde tasarlamak, hedef kitlenize doğru mecrada ve doğru zamanda ulaşmanızı sağlamak. Diğer yandan konusunda uzman ve teknolojik gelişmeleri takip eden ekibimizle firmanızın ihtiyacı olan teknolojik hizmeti, network alt yapı danışmanlığından web sitesi dizaynına kadar geniş bir yelpazede sizlere sunmaktadır. Ayrıca takım/ekip çalışmalarına yönelik motivasyon eğitim ve kampları ile firmanızdaki çalışanlarınıza birlikte iş yaparken takım çalışmasının vermiş olduğu sinerjiyi nasıl doğru şekilde kullanılacağını klasik beton duvarların üzerindeki beyaz tahtalardan çıkartıp, doğadaki çevresel unsurları kullanarak öğretmektedir.  

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02166398092 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

İşte Danışmanlık , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı