İstanbul Sentez İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Esenler Sanayi

Firma No
8D806D1F63
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Oruçreis mahallesi Vadi caddesi 170 409 Esenler İstanbul Sanayi Esenler İstanbul
Telefon
212 438 7689
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.istanbulsentez.com
Görüntülenme
12874
Navigasyon
Yol Tarifi
    HAKKIMIZDA   2015 yılında kurulan firmamız iki ortaklı bir yapıya sahiptir.   21 senelik tecrübemize dayanarak kurumsallaşmaya karar verip birlikte büyüme hayali ile yola çıktık ve sağlam adımlarlada devam etmekteyiz. Otel, okul, konut, işyeri, fabrika ile endüstriyel tesis, yüksek katlı bina, villa, dekorasyon inşa tecrübelerini idame ettirmekteyiz. Ayrıca yenilikleri ve teknolojiyi de takip ederek tecrübelerimizi paralel olarak ilerletmekteyiz.   Başarımızdaki en büyük etken çağın isteklerini algılayıp günün ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmaktır. Kalbimizi işimizin, işimizi de kalbimizin içine yerleştirerek, çalışma disiplinimizi ve yükseliş ivmemizi bozmadan dürüstçe yolumuza devam edeceğiz…     inşaat müteahhit musa savaş

İstanbul Sentez İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Esenler Sanayi olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için firmamızla iletişim kurunuz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 212 438 7689 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için çok önemlidir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı