Istanbul Reklam Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Firma No
9BF373D004
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Güngören Merkez Mah. Genç Osman Cad. No:1 Güngören İSTANBUL
Telefon
2125397313
Yetkili
Şaban Beyler
Web Site
istanbulreklam.com
E-Posta
saban@istanbulreklam.com
Görüntülenme
13205
Navigasyon
Yol Tarifi
,Istanbul Reklam Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.,istanbulreklam.com,Şaban Beyler,Basın ve Yayın,Basın Yayın Kuruluşları

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemlidir.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 2125397313 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için işletmemiz ile irtibat kurun.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

Istanbul Reklam Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı