İstanbul Makina Pazarlama

Firma No
7F23CA4548
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Galata Hırdavatçılar Çarşısı No:18-A Karaköy - İstanbul / Türkiye
Telefon
02122925177
Yetkili
Sn.Yetkili
Web Site
istmakina.com
E-Posta
info@istmakina.com
Görüntülenme
12811
Navigasyon
Yol Tarifi
İstanbul Makina Pazarlama Limited Şirketi 1997 de kurulmuş olan şirketimiz 1998 yılından itibaren aktif olarak faliyettedir. Çalışmalarımızın en önemli prensibi müşterilerine, uygun kaliteli malzeme , kaliteli servis ve uygun fiyat politikası ile hizmettir. Firmamız Alman JAKOB BOSS firmasının Türkiye mümessilliği ile iş hayatına başlamış ve halen İSCAR IMC grubun Avrupa yakası bayiliği, GUHRING kesici takımların Avrupa yakası bayiliği ile faliyetlerini sürdürmektedir. Yaptığımız tüm çalışma ve faliyetlerde çözüm ortaklığı ve müşterilerinin üretim maliyetlerini düşürmeyi temel prensip olarak kabul etmekteyiz. Geniş ürün yelpazesi 3 mühendisten oluşan satış ve satış sonrası servis ekibi ile siz değerli müşterilerimizin tüm problemli işlerinde çözüm ortağı olarak hizmette olduğumuzu belirtiriz  

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için firmamız ile irtibata geçiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02122925177 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul Makina Pazarlama olarak bizler hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı