İstanbul Kiralık Vinç

Firma No
0065AB2F8C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Fatih Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Çapraz Sokak No:5
Telefon
02122107007
Yetkili
Engin Deniz
Web Site
istkiralikvinc.com
E-Posta
e-d-s@live.com
Görüntülenme
12453
Navigasyon
Yol Tarifi
Mobil Vinçler ağır olan yükleri yükseğe kaldırmak için kullandığımız araçlardır. Mobil Vinç Kiralama İstanbul otelleriniz ya da iş yerleriniz de başka bir deyişle kullanacağınız alana göre değişiklik göstermektedir. Mobil Vinç kullanımı kullanacağınız alanla ilgili olarak iş sağlığı ve güvenliği için vinç kullanmanız gerekmektedir. Mobil Vinç kullandığınız için çalışanlarınız güvenli bir ortamda olacak hem de siz çalışanlarınızın canını tehlikeye atmamış olacaksınız. Vinç kullandığınız zaman istediğiniz makineyi satın alabilir veya kiralayıp dilediğiniz süre zaafında kullanma hakkına sahip olabileceksiniz. Bu hak sayesinde kiralayacağınız makineler sayesinde işlerinizi kullanım zamanında sizlere büyük bir kolaylık sağlayacak ve aynı zamanda yapacağınız işleri ne kadar uzun sürerse sürsün kiraladığınız makineler sayesinde en kısa zaman zaafında bitirebileceksiniz. Kiraladığınız bu makineler çalışanlarınız içinde büyük kolaylık sağlayacak ve çalışanlarınızı riske atmamış olacaksınız. Hem böylelikle zaman konusunda olsun maddi yönden olsun işlerinizi rahatça halledebileceksiniz. Kara yolları ve otoyolların aydınlatılma sistemleri, köprü altı ve viyadüklerin yıllık bakım ve onarımları, GSM şirketleri için hayati öneme sahip baz istasyonlarının yerleştirilmesi ve periyodik bakımları gibi hizmetler yoğun olarak sepetli vinçler aracılığı ile yapılmaktadır.  

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

İstanbul Kiralık Vinç olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizleri ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02122107007 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı