İstanbul Arıtım Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti

Firma No
2495EAF0CA
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Güneşli Mh. Evren Cad. Kavaklı Sk. No:4/2 Bağcılar
Telefon
02126301650
Yetkili
İbrahim Cem GÜVEN
Web Site
istanbularitim.com.tr
E-Posta
c.guven@istanbularitim.com.tr
Görüntülenme
14458
Navigasyon
Yol Tarifi
,İstanbul Arıtım Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti,İstanbul Arıtım Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti Arıtma ve Temizlik,İstanbul Arıtım Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti Arıtma,İSTANBUL,İSTANBUL Arıtma ve Temizlik,İSTANBUL Arıtma,BAĞCILAR,BAĞCILAR Arıtma ve Temizlik,BAĞCILAR Arıtma,,,,istanbularitim.com.tr,

Bizimle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanabilmek için firmamız ile iletişime geçin.

İstanbul Arıtım Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmektedir.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02126301650 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz alanında değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı