İsabet Organizasyon

Firma No
14D98400AC
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
1248 Sokak No: 7 Kat Daire :2 Konak / İzmir
Telefon
05078311281
Web Site
isabetorganizasyon.net
E-Posta
isabetorganizasyon@gmail.com
Görüntülenme
14600
Navigasyon
Yol Tarifi
İş yeri merkez ofisi İzmir/Konak?ta bulunan bir organizasyon şirketiyiz. 2001 yılında sahne sunucluğuyla çıktığımız bu yolda; konser, konferans, panel ve özellikle dini- kültürel içerikli alternatif organizasyonlar, düğün, nişan, sünnet, açılış vb. etkinliklerini profesyonel kadromuzla başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Türkiye?nin dört bir yanında yaptığımız programlarda en çok dikkat ettiğimiz husus; organizasyonunu gerçekleştirmiş olduğumuz müşterilerimizin ?en özel günleri? olduğu bilincidir. Bu en özel günlerini daha da güzelleştirmek için son derece işimize özen göstermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz yüzlerce organizasyonda gördük ki; başarılı bir iş çıkarmanın bedeli gerçek ve içten bir tebessüme eşit. Mutlu olan yüzleri gördükçe, bize sunulan teşekkürleri duydukça işimize ayrı bir motive oluyor ve daha iyiyi yakalamak için çaba sarf ediyoruz. Bünyemizde bulunan Sanatçılarımız, Müzisyenlerimiz, Semazenlerimiz, Sohbet Hocalarımız, Stand-upcılarımız, Şiir Yorumcularımız, Animasyon Ekibimiz, Uzmanlarımız, Sahne Sunucularımız, Halk Oyunu Gurubumuz, mehter takımımız ve diğer teknik ekibimizle geniş bir aile olarak organizasyonda ?İsabet? ifadesini gönüllere kazımak için keyifle çalışıyoruz. Aynı gün ve aynı saatte birçok organizasyonu gerçekleştirebiliyor olmak geniş bir kadroya sahip olmanın getirisi. Ve her geçen gün aramıza katılan yeni arkadaşlarımızla büyüyen bir aile olmaktan çok mutluyuz. Sizlerle Nice Güzel Organizasyonlarda Buluşmak Dileğiyle? İsa EFE  

İsabet Organizasyon olarak hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 05078311281 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için firmamız ile irtibat kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı