İş ve Sosyal Güvenlik Atölyesi

Firma No
60B941B688
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Çetin Emeç Bulvarı Lizbon Cad. No: 41/1 Aşağıöveçler Çankaya - ANKARA
Telefon
03124191976
Yetkili
Sadettin ORHAN
Web Site
sadettinorhan.net
E-Posta
info@sadettinorhan.net
Görüntülenme
14138
Navigasyon
Yol Tarifi
İş ve Sosyal Güvenlik Atölyesi, sosyal güvenlik, iş mevzuatı, sendikalar ve toplu sözleşme, yabancı işçi çalışma mevzuatı ve iş sağlığı ve güvenliği konularında işverenler başta olmak üzere ihtiyaç duyan herkes için denetim, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermek üzere Sadettin ORHAN´ın koordinatörlüğünde faaliyet göstermektedir. İş ve Sosyal Güvenlik Atölyesi, denetim hizmetleri kapsamında iş ve sosyal güvenlik alanında kamu denetimine muhatap olan gerçek ve tüzel kişi işverenleri teftiş, denetim ve inceleme süreçlerine hazırlamaktadır. Böylece işverenler için kamu denetimi, daha öngörülebilir hale gelmekte ve yaptırımlar minimize edilmektedir. Danışmanlık hizmetleri kapsamında; Sosyal güvenlik, Bireysel iş mevzuatı, Sendikalar ve toplu sözleşme mevzuatı, Yabancı işçi çalışma mevzuatı ve İş sağlığı ve güvenliği konularında, talep eden kişi ve kurumlar için çözüm üretmektedir. Tek seferlik danışmanlık paketleri yanında süreç danışmanlığı hizmetleri de İş ve Sosyal Güvenlik Atölyesi kalitesiyle sunulmaktadır. Aynı kapsamda eğitim hizmetleri de sunan İş ve Sosyal Güvenlik Atölyesi, her bir işverene özel olarak hazırlanan eğitimlerle, danışmanlıkla eğitimi birleştirmektedir.  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03124191976 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İş ve Sosyal Güvenlik Atölyesi olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizimle iletişim kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı