İris Danışmanlık

Firma No
D627D94C87
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Abdulkadir Geylani Cd. Fatih İş Merkezi 71/14 06370 Ostim - ANKARA
Telefon
03123544888
Web Site
irisdanismanlik.com.tr
E-Posta
irisdanismanlik@irisdanismanlik.com.tr
Görüntülenme
14375
Navigasyon
Yol Tarifi
İRİS DANIŞMANLIK EĞİTİM , gelişmiş uzman kadrosu ile, çeşitli sektörlerdeki özel ve kamu kurumlarına Danışmanlık , Eğitim ve Kurumsal Gelişim Hizmetleri vermektedir. İRİS´in uzaman personelleri, ilkeli çalışma anlayışı ve sorun çözmeye yönelik yaklaşımı ile: ? Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9000) ? Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001) ? İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS 18001) ? Otomotiv Sektörü için Kalite Yönetim Sistemi (ISO / TS 16949) ? Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi (ISO 20000) ? Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (ISO 27001) ? Gıda Güvenlik Sistemi (ISO 22000) ? Toplam Kalite Yönetimi ? CE İşareti ? Tıbbi Cihazlar İçin Kalite Sistemi (EN 46001) / ISO 13485 Konularında yönetim danışmanlığı sunmakta ve aynı konularda eğitimler vermektedir. Hedefimiz; kuruluşlarda çağdaş ve güncelleştirilmiş bilgiler sunarak, değişim ve kurumsallaşma yolunda katkı sağlamaktır.  

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03123544888 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İris Danışmanlık olarak bizler hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamız ile iletişim kurunuz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı