İpek Düğün Salonu

Firma No
26C19B0E99
İl
Denizli
İlçe
Pamukkale
Sektör
Düğün Salonu
Adres
Gökpınar, Atatürk Blv., 20160 Merkez/Pamukkale/Denizli
Telefon
(0258) 266 65 65
Görüntülenme
6550
Navigasyon
Yol Tarifi

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: (0258) 266 65 65 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için firmamız ile iletişim kurun.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak biz konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

İpek Düğün Salonu , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Denizli Pamukkale lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı