İonic Stone

Firma No
B134580AE2
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Hürriyet Mh. Mermer Fabrikaları Kümesi No:5 Kocabaş Honaz 20330 Denizli
Telefon
02588145747
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
ionicstone.com
E-Posta
global@ionicstone.com
Görüntülenme
13458
Navigasyon
Yol Tarifi
Ionic Stone 2000 yılında, endüstrinin 50 yıldan fazla deneyim kazanmış uzmanları tarafından kurulan Ionic Stone, doğal taş sektöründe lider bir uluslararası firmadır. İngiltere´de en büyük doğal taş distribütörlerinden ve proje yönetim firmalarından biri haline gelen Ionic, 2009 yılında fabrika kurulumu ve bir çok maden ocağını bünyesine katmak suretiyle taş üretimine büyük çaplı yatırım yapmıştır. Fabrikamızda, taş ocaklarımızdan çıkan doğal taşların yanı sıra oldukça geniş bir yelpazede traverten, mermer ve kireçtaşı işlenmektedir. Ionic Stone üretim teknolojilerinde getirdiği yenilikçi teknolojilerle sektörde ön plana çıkmaktadır. Felsefe Misyonumuz müşterilerimize aşağıda belirttiğimiz standartlarda kapsayıcı çözümler sunmaktır. 1. Müşteri ihtiyaçlarını tam zamanında ve doğru kalitede karşılayan ürünleri, üretim teknolojileri ve yenilikleri en önde takip ederek üretmek. 2. Müşteri isteklerine ve ihtiyaçlarına karşı her zaman sorumlu ve ilgili olacak bir anlayışla servis sunmak. Vizyon 1. Müşteriler için en çok tercih edilen firma olmak. 2. Kalite standartlarını daima yükseltmek ve maliyetleri düşürmek için en gelişmiş ve yenilikçi üretim metotlarını geliştirmek.  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

İonic Stone olarak biz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için irtibat no: 02588145747 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için firmamızla iletişime geçin.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı