İntra Koçluk Danışmanlık

Firma No
5C1AEDC7EA
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Çark Cad.Papatya Sok.No:14/1 Adapazarı/Sakarya
Telefon
02642701802
Web Site
intradanismanlik.com
E-Posta
info@intradanismanlik.com
Görüntülenme
13655
Navigasyon
Yol Tarifi
2010 yılında kurulan intra danışmanlık: Branşlarında Profesyonel ve Uzman ekibi ile birlikte Kurumsal ve Bireysel olarak Kişisel Gelişim programları, Koçluk, NLP, vb... kavramlar ile, kişilerin kariyer ve hedef belirlemeleri, yaşam kalitelerinin ve standartlarının arttırılması, EFT,Quantum drama,ekip,proje,motivasyon, iletişim, satış,kurumsal iletişim,pr,iş geliştirme,proje,girişimcilik, tasarım, yöneticilik ve liderlik,Kobi ve süreci konularında koçluk ve danışmanlık hizmeti veren insan kaynakları ve yönetimi,pazarlama ve satış,yönetim becerilerini geliştirme,beden dili,hızlı okuma,hafıza teknikleri,eğitimcinin eğitimi vb?bununla birlikte uluslararası standartta Koçluk ve NLP ,Mental Aritmetik sertifikaları veren bir kurumdur. intra, Kişisel Gelişim alanında faaliyet göstermek isteyen adaylarına sadece eğitim ve hizmet vermez, aynı zamanda iş modeli tasarımı (Kişisel Gelişim ile tanışmanızdan başlayarak, hangi alanında çalışacağınıza, hedeflerinize paralel eylem adımlarının belirlenmesine ve uygulanması) pazarlama, ürün tasarımı, lokasyon, tanıtım, program tasarımı, teklif modelleri, bireysel ve kurumsal danışmanlık ve koçluk modelleri gibi konularda da hizmet verir.  

İntra Koçluk Danışmanlık olarak bizler hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için firmamız ile irtibata geçin.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İşletmemizi ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02642701802 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı