Intermark Uluslararası Yönetim Yatırım Eğitim Danışmanlık (Ankara)

Firma No
15B9CEA200
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Büklüm Sk. 48/15 Kavaklıdere Çankaya / ANKARA
Telefon
03124281876
Web Site
intermark.com.tr
E-Posta
info@intermark.com.tr
Görüntülenme
14399
Navigasyon
Yol Tarifi
1999 yılından bu yana güçlü ve profesyonel kadrosu ile şirketlerin kurulma aşamasından, yurt dışına açılma aşamalarına kadar her adımlarında yanlarında bulunan INTERMARK, elde ettiği tecrübesi ile firmaların iş yaşamlarında yanlarında olmaya devam ediyor. INTERMARK, bugüne kadar 1000´den fazla işletmenin 3000´den fazla resmi belgesinin temin edilmesinde vekillik ve danışmanlık yapmış, firma çalışanlarının eğitimlerinde birebir yanlarında bulunmuştur. NEDEN INTERMARK ? -Deneyimli Çalışanlar ile Beraber Genç ve Dinamik Bir Kadro -Çözüm Odaklı Görev Anlayışı -Güvenilir ve Etkin Hizmet -Güçlü ve Geniş Referans Yelpazesi INTERMARK olarak şirket kurumsal kimliğinin oluşturulması, yönetim sisteminin yeniden yapılandırılması, kalite kontrol sistemi oluşturulması, satın alma ve tedarik yönetiminin kurulması, marka yönetiminin sağlanması, uluslararası pazarlarda rekabet avantajını arttırmak için ihracata yönelik devlet desteklerinden yararlanılması, yatırımlarda teşvik sisteminden faydalanılması, Stratejik Eylem Planlarının oluşturulması konularında ve ihtiyacınız olan diğer konularda çözüm ortağınız olarak yanınızda yer almaya hazırız.  

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Bizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.

Intermark Uluslararası Yönetim Yatırım Eğitim Danışmanlık (Ankara) olarak bizler hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03124281876 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı