Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 44

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 55

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 66

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 77

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 88
İnterkan Endüstriyel Ambalajt, Türkiye Tüm İlçeler/Türkiye | Adres Kadı | Firma Rehberi

İnterkan Endüstriyel Ambalajt

Firma No
F340D18617
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Nilüfer OSB Erguvan Cd.No:10/A Nilüfer Bursa
Telefon
02244111900
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
interkan.com.tr
E-Posta
info@interkan.com.tr
Görüntülenme
12512
Navigasyon
Yol Tarifi
Endüstriyel Ambalaj konusunda entegre çözümler ve hizmet sunan ilk kuruluş olma hayali ile 1990´lı yıllarda düşüncede oluşan İnterkan Anlayışı; endüstriyel ambalajlama konusundaki talepleri karşılamak üzere 1992 yılında kurucumuz Hüseyin YILMAZ tarafından, Gazcılar Caddesi? ndeki küçük bir dükkanda hayata geçirildi. O yıllarda düşüncede ne varsa, bugün de değişmedi, günden güne gelişti; üreticiden yalnızca kaliteli, doğru, efektif ürünler almaya ve bu ürünleri daima doğru zamanda, doğru fiyatla ve doğru yaklaşımlarla müşteriye ulaştırmaya devam ediliyor İnterkan? da. Koşulları ve alışkanlıkları hızla değişen dünyamızda ´ambalaj´ artık pek çok kararı belirleyen öncelikli etken haline gelmiş durumda. Ambalaj konusunda yapılan yatırımlar ve atılan kararlı adımlar, İnterkan Anlayışı´ nın sektörel vizyonu ile birlikte ürünün gelişiminde de büyük rol oynadı. 1997 yılında, Bursa? daki kuruluşunu Lojistik Merkez haline getiren İnterkan; 2001´ de Eskişehir, 2002´ de İstanbul şubelerinin açılması ve 2004´ te Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi´ nde kurduğu Lojistik Üssü ve son olarak 2006 yılı başında açılan Manisa şubesi ile entegrasyonuna devam etmiştir. Otomotiv, Tekstil, Gıda, Meşrubat, Beyaz Eşya, Mermer, Kimya Sektörlerinin ve yan sanayilerinin endüstriyel ambalaj malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılamak için kurulan İnterkan; müşteri talepleri ve beklentileri doğrultusunda yeni adımlar atarak, gerçek ve kalıcı müşteri memnuniyeti sağlayarak ve portföyüne yeni ambalaj malzemeleri, ambalaj ekipmanları, kimyasal maddeler gibi ürünleri de katarak sektörünün öncü, örnek ve başarılı firmalarından birisi olmayı hedefledi. Malzeme, makine ve teknik servisi ideal koşullarda sağlayan organizasyonu sayesinde İnterkan; Ürüne özel ambalajlarda, dünyanın en gelişmiş teknolojisi ile akıllıca geliştirilmiş seçenekler sunuyor. Hayatın her yanında ve her anında sürekli olarak ihtiyaç duyulan ambalaj ve ambalajlama makinelerinin, hayatı daha da kolaylaştıracak şekilde kullanımını sağlamak için sürekli yeni fikirler sunuyor. Taşınacak, korunacak, saklanacak her ürün için ambalaj konusunda yeni çözümler sunuyor.  

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemlidir.

İnterkan Endüstriyel Ambalajt , hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle firmamızla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemizle irtibata geçin.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 02244111900 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı