İnter Baca Havalandırma

Firma No
09E10F0924
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
VEYSEL KARANİ MAH. 17. AY SOK . NO : 30, Merkez, Bursa,
Telefon
02242714271
Yetkili
İNTER BACA (Bilgi İşlem)
Web Site
interbaca.com
E-Posta
interbaca@interbaca.com
Görüntülenme
12271
Navigasyon
Yol Tarifi
İnter Baca markası altında Mühendislik bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanarak ve sektöründe meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek daima yüksek kalite standartlarında, müşterilerin gereksinimlerini aşarak karşılayan ürünleri geliştirmek, üretmek, sunmak, Vermiş olduğumuz satış sonrası hizmetler çerçevesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı hizmetlerle birleştirerek kusursuz proje ve uygulama sistemleriyle birlikte müşterilerimize sunmak, Çalışma ortamımızın güvenli ve verimli olmasını sağlayarak, adil tutum, ekip çalışması, açık iletişim, kişisel güvenilirlik ve gelişme olanakları tanımak, Tüm kaynakları en etkin biçimde kullanmak suretiyle, paydaşların beklentilerini karşılayarak, hedef pazarlarda sürekli gelişmek ve büyümek, Gelenek ve kültürümüzü en iyi şekilde sürdürmektir.  

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Bizleri ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için firmamız ile iletişime geçin.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İnter Baca Havalandırma olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02242714271 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemlidir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı