İNS Makina

Firma No
957D24E36E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
1208 (Eski 33) sk. No:5/F-G Ostim / Ankara / Turkey
Telefon
03123860844
Yetkili
Ali GELMEZ
Web Site
insmakina.com.tr
E-Posta
info@insmakina.com.tr
Görüntülenme
12631
Navigasyon
Yol Tarifi
İNS MAKİNA İMALAT LTD.ŞTİ. ANKARA/Ostim Sanayi bölgesinde kurulmuştur. Sektörde 10 yıldır deneyimi olan firma ortaklarının sektörde bugüne kadar edindiği deneyim ve bilgiler çerçevesinde projesi, imalatı ve montajı firmamıza ait olan ürünlerle kalite, işçilik ve malzemeden taviz vermeden üretim yapmaktadır. Firmamız İNS, İnşaat Sanayi makinaları sektöründe İNS MAKİNA markasıyla imalat yapan, ilk elden hizmet veren yurt içi ve yurt dışı ürün satışı olan bir aile şirketidir. Müşteri memnuniyeti ilkemiz olup, ihtiyaçlarınıza göre projelerle yanınızdayız.Siparişi alınan müşteri talebi projelendirilmek üzere titiz tasarım çalışmaları ile hassas çizimlere dönüştürülür. Üretim safhaları kaynaklı imalat,talaşlı imalat,boya ve otamasyon sistemi olmak üzere dört bölümden oluşmaktadır. Kaynaklı imalat, talaşlı imalat ve boya, konusunda uzman personel tarafından tamamlanır. Otomasyon sistemi bu alanda kendini ispatlamış olan SIEMENS otomasyon sistemi ile sağlanmaktadır. Siparişe alınan ürün tasarım, proje, imalat, sevk, montaj aşamalarını müteakip sizlere ulaştırılmaktadır. Tesislerimiz işletim aşamasında sizlere en iyi performansı verecek biçimde dizayn edilmiştir. Tesislerin yerleşim planı işletme alanı göz önünde bulundurularak en uygun şekilde yerleştirilmektedir. İhtiyacınız olabilecek yedek parça ve servis hizmeti de süratli bir şekilde yerine getirilmektedir. İNS MAKİNA ürettiği İnşaat Sanayi makinaları modelleriyle her zaman yenilikçiliğe önem vermektedir.İnşaat sanayi makinaları sektöründe imalatçı firma olarak hizmet veren firmamız,sektörün güçlü ve güvenilir markası olmak için çıktığı yolda ANKARA/Ostim?den yurt içine ve yurt dışına ürün göndermektedir.İnşaat Sanayi makinaları sektöründe iletişim, imalat, kalite, görüntü, işçilik, fiyat, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız,teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, çalışmalarını devamlı geliştiren ve sektöre yön veren firmalardandır.  

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Firmamızı ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03123860844 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İNS Makina , hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurun.

Alacağınız hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak biz alanında öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı