İmpaş İnşaat Elektronik Su Arıtma Filtreleri İth. San. Tic. Ltd. Şti.

Firma No
E92FD01722
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Turgut Reis Mah.Giyimkent E/6- Blok161- No:83
Telefon
02124385003
Yetkili
Mete Han (Satış Müdürü)
Web Site
impas.com.tr
E-Posta
info@impas.com.tr
Görüntülenme
15347
Navigasyon
Yol Tarifi
Firma geçmişine bakıldığı zaman ne kadar önemli bir süreçten geçtiği belli olan İmpaş, sektöre 1987 yılında Sekmas adı altında ilk önce ambalaj işi ile giriş yapmıştır. Birçok firmanın ilk önce tek bir alandan girip daha sonra kazandığı güven ile yayılıp başka alanlara dağılması elbette ki o firmanın başarını gösteren en büyük faktör olarak dikkat çekmektedir. İşte İmpaş da tam bu şekilde ambalaj ile başlayan serüvenini daha sonra inşaat sektörüne girerek büyütmüş ve son olarak da su arıtma ve temizlik sektöründe adını duyurmayı başarmıştır. Bakıldığı zaman güven dolu geçmişi nedeni ile bu sektörde de tutunmak firma adına pek zor bir durum haline gelmemiştir.1987 yılında SEMAKS adı ile ambalaj sektörüne giriş yapan firma, 2002 yılında ise IMPAS San. Tic. LTD. STI olarak, sektördeki gelişimini devam ettirmiş ve kazanmış olduğu güven, tecrübe ile de su arıtma sektörüne atılım yaparak kendini kanıtlamıştır.  

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile iletişim kurun.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02124385003 Ayrıca sayfada bulunan adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İmpaş İnşaat Elektronik Su Arıtma Filtreleri İth. San. Tic. Ltd. Şti. olarak hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı