İlpen Kalemcilik Plas. San. Tic. Ltd. Şti.

Firma No
6052580100
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İstoç Toptancılar Çarşısı 25.Ada No:169-171 Mahmutbey Bağcılar 34219 İSTANBUL
Telefon
02126597891
Web Site
ilpen.com.tr
E-Posta
ilpen@ilpen.com.
Görüntülenme
13656
Navigasyon
Yol Tarifi
1988 Yılında kurulmuş olan şirketimiz; sektördeki yerini en üst düzeye taşıyabilmenin gururu ile 25 yılı geride bırakarak tanıtım ürünleri sektörünün seçkin firmalarından biri olmayı başarmıştır. Şirketimiz, promosyon ürünleri konusunda özgün tasarım ve farklılaşmanın gerekliliğini kendi bünyesinde gerçekleştirerek çözüm ortaklarına sınırsız hizmetler sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Altınşehir?de 4000 metrekare kapalı üretim alanına sahip olan İLPEN , ürün gamındaki mevcut ürünlerin bir çoğunu kendi tesislerinde üretmektedir. Üretim sonrası baskı noktasında da hizmet veren şirketimiz ürün tasarımı , kalıp , montaj , ambalajlama, enjeksiyon, tampon , lazer ve uv baskı gibi tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir . Kurumsal politikamızın temel taşları olan ; kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı, disiplin, çözüm odaklı bir sisteme dayalı ekip çalışmasını ilke edinmiş olan şirketimiz, teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanmaktadır. İLPEN PROMOSYON ; ürettiği ürünlerin kurumsal firmalara dağıtımının yanı sıra promosyon sektöründeki bir çok firmaya ve bayiilerine de ürün temini noktasında çözüm ortağı olmasıyla rakiplerinden ayrılmıştır. Birçok ülkeye ihracat yapmakta olan şirketimiz ürettiği ürün yelpazesini gün geçtikçe daha da genişletmektedir . Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Harvard Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren AllWorld Network ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV)?ın, Türkiye?nin en hızlı büyüyen 100 şirketi araştırmasında, 2010-2012 yılları arasında yüzde 117 ciro artışı ile Türkiye?nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasına girmeyi başaran firmamız bin beş yüz?ü aşkın ürün çeşidiyle tanıtım ürünleri ihtiyaçlarınızda en etkili adrestir. Kuruluşumuzdan bugüne dek süregelen 25 yıllık yolculuğumuzda bizlerı yalnız bırakmayan değerli çözüm ortaklarımıza teşekkür eder, işbirliğimizin sürekliliğini temenni ederiz.  

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02126597891 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurunuz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

İlpen Kalemcilik Plas. San. Tic. Ltd. Şti. , hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı