İlan Mermer

Firma No
46624FA9E2
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak, Koza İş Merkezi C Blok No:14 Giriş Kat Beşiktaş / İstanbul
Telefon
02127082200
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
ilanmarble.com
E-Posta
info@ilanmarble.com
Görüntülenme
12235
Navigasyon
Yol Tarifi
İlan Mermer, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya ili, Beyşehir ilçesinde şubesi bulunan İlan Mermer´in burada 21 adet mermer ruhsatı ve Mersin ili Silifke ilçesi Taşucu mevkiinde 1 adet mermer ruhsatı olmak üzere, toplan 22 adet ruhsatı bulunmaktadır. Alt yapı ve izin çalışmaları tamamlanmış olup, 2014 yılı Nisan ayında, Beyşehir Bölgesinde 3 mermer ocağı açılıp AR-GE ve üretim faaliyetlerine başlanacaktır. Bölgenin genel karakteristiği, bej renkli mermer olup; açık ve koyu tonlarda oldukça geniş bir üretim potansiyeline sahip mermer oluşumları mevcuttur. Öne Çıkan Özellikleri ve Başarıları Seçkin bir kadro ile mevcut son üretim teknolojisi ve ekipmanları kullanarak, çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacında olan İlan Madencilik, kendi sahalarından mermer blok üretim ve ihracatı ile faaliyetlerine başlayarak, zaman içinde başlıca hedef pazarı olan Çin´de depo ve doğrudan son kullanıcıya satış hizmetini hedeflemektedir. Bir diğer hedefi de önümüzdeki yıllarda mevcut ocak sayısını, üretim kapasite ve ürün çeşitliliğini arttırarak plaka ve ebatlı ürün üretebileceği bir fabrika yatırımı ile iç ve dış pazardaki müşterilerine daha geniş bir yelpazede hizmet sunmaktır. beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber  

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02127082200 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İlan Mermer olarak biz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı