İhlas Holding (TGRT Belgesel)

Firma No
9CF501B1FA
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İhlas Medya Plaza 29 Ekim Caddesi No: 23 PK: 34197 Yenibosna-İSTANBUL
Telefon
02124545592
Yetkili
Sait Eken
Web Site
tgrtbelgesel.com.tr
E-Posta
izleyicitemsilcisi@tgrtbelgesel.com
Görüntülenme
13743
Navigasyon
Yol Tarifi
,İhlas Holding (TGRT Belgesel),tgrtbelgesel.com.tr,Sait Eken,İSTANBUL,BAHÇELİEVLER,Basın ve Yayın,Basın Yayın Kuruluşları

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için işletmemizle iletişime geçiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02124545592 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

İhlas Holding (TGRT Belgesel) , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı