İhlas Holding (İletişim Magazin Gazetecilik)

Firma No
EDB8BA91D6
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İhlas Holding Merkez Binası 29 Ekim Cad. No: 23 - 34197 Yenibosna / İstanbul / Türkiye
Telefon
02124542500
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
img.com.tr
E-Posta
web@img.com.tr
Görüntülenme
13072
Navigasyon
Yol Tarifi
İhlas Magazin Grubu, öncü, yenilikçi ve istikrarlı kimliğiyle Türkiye?de sektörel yayıncılığa yön veren bir İhlas Holding şirketidir. İlk yayınını 1981 yılının Kasım ayında çıkaran İhlas Magazin Grubu, çocuk, yemek, tekstil, ekonomi, otomotiv, yapı, güzellik, sağlık, bilişim ve dijital dallarında yayınladığı dergileri ile dünya çapında önemli marka ve kuruluşlarla çalışmakta ve sektöründe önemli atılımlar yapmaya devam etmektedir. Sektörel yayıncılıktaki başarısını internet yayıncılığına da taşıyan İhlas Magazin Grubu, farklı sektörlere yönelik internet portalları ve Sektör Web TV çalışmaları ile sektörel yayıncılık ile televizyonculuk kültürünü bir araya getirmeyi başarmıştır. Ayrıca yine bir çok sektörde uluslar arası ve ulusal ek çalışmaları, özel fuar tanıtımları, proje bazlı butik projeler yine İhlas Magazin Grubu?nun hizmetleri arasında yer almaktadır. Şirket, prestijli yayınları ve kaliteli yayıncılığıyla adından söz ettirmektedir. Hemen hemen bütün sektörlere yönelik dergisi bulunan İMG?nin, 29 süreli yayınının tamamı sektörlerinde Türkiye?de bir numara, dünyada ise en büyükler arasındadır. İhlas Magazin Grubu, kurulduğu günden itibaren sürdürdüğü kaliteli ve ilkeli yayıncılığı, istikrarı, profesyonel, etik değerlere saygılı, kalite odaklı bakış açısı, Türk halkının İhlas Grubu çatısı altındaki markalara duydukları güven ve sadakat duygusunu sürekli güncel tutmaktadır. İhlas Magazin Grubu, yaptığı atılımlar ve Türk medya endüstrisine kattığı yeniliklerle sürekli olarak bir gelişim, fark oluşturma beklentisini doğurmakta ve bu beklentileri karşılama motivasyonu ile ilerlemektedir.  

İhlas Holding (İletişim Magazin Gazetecilik) olarak hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için işletmemiz ile iletişime geçiniz.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02124542500 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı