İhlas Holding (İhlas Haber Ajansı - İHA)

Firma No
D12973D9EA
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
29 Ekim Cad. İhlas Plaza No:11 A/ 21 34197 Yenibosna-İstanbul
Telefon
02124543333
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
iha.com.tr
E-Posta
bilgi@iha.com.tr
Görüntülenme
13380
Navigasyon
Yol Tarifi
Türkiye´nin en büyük medya grubunun üyesi olan İHA, modern teknolojik imkanları ve profesyonel ekibi her gün yeni bir başarıya imza atmaktadır. İhlas Haber Ajansı´nın en kısa vadede hedefi ise dünyanın en büyük ve en hızlı haber ajansı olarak abonelerine hizmet vermektir. Türkiye´deki en kapsamlı haber ajansı olan İHA, profesyonel kadrosu, modern teknolojik cihazlarla donatılmış yurt içinde ve yurt dışındaki 145 büro, 500?e yakın kamera, görüntü transferi için 78 adet data hattı, Bağdat, Musul, Basra, Erbil, Gazze, Ramallah, Kudüs, Moskova, Tahran, Istanbul, Kahire, Paris, Londra, Washington, Frankfurt, Ankara, Samawa, Suriye, Necef, Nasıriye ve Amman?daki 14´ü canlı yayın aracı olmak üzere toplam 22 adet uydu uplink sistemi ile dünyanın her yerindeki gelişmeleri, en son olayları takip etmektedir.Bünyesinde ayrıca, dijital ve Betacam görüntü montaj setleri ve yüzlerce dijital fotoğraf makinası bulunmaktadır. İHA, hem Türkiye´den hem de Avrupa, Orta Doğu, Arap Yarımadası ve Orta Asya ülkelerinden anında haber alabilen bir organizasyona sahiptir. Başarısını bütün dünyaya kanıtlamıştır. Ihlas Haber Ajansı, ürettiği haberleri yurt içinde ve yurt dışında pazarlamaktadır. Güçlü, yaygın alt yapı ve teknik imkanlarını medya kuruluşlarına kiralamaktadır. İHA; büyüklüğü, ekonomik bütçeleri ve yayınlarının yaygınlığı hangi ölçüde olursa olsun, tarafsız ve kaliteli haberciliğin temel ilkelerinden ayrılmaksızın, müşteri memnuniyeti merkezli, esnek hizmet anlayışı ile 300´ü aşkın Türk ve dünyaca ünlü uluslar arası medya kuruluşu ile çalışmaktadır. British Broadcast Corporation (BBC)´nin bir haberine göre, haber ağının yaygınlığı, kaliteli, hızlı ve tarafsız habercilik anlayışıyla, İHA dünyanın en büyük 3´üncü haber ajansıdır. İHA, görüntülü, yazılı ve fotoğraflı haber servisleri ile zamanla yarışmakta ve dünya çapında habercilik kalitesi sunmaktadır. İhlas Haber Ajansı esas hedefini ´bir dünya ajansı olmak´ şeklinde belirlemiştir. Dünya standardında iş ve organizasyon kalitesini yakalamak amacıyla, 1999 ve 2000 yıllarında ISO 9001 kalite sistemi kurma çalışmalarını yürütmüş, 19 Mart 2001 tarihinde Amerikan Kalite Birliği´nden (AQA) ISO 9001:2000 Kalite Belgesi almıştır. İHA habercilik alanında dünyaca ünlü bir marka olma yolunda edindiği yeri gün geçtikçe pekiştirmekte, saygınlığı artmaktadır.  

İhlas Holding (İhlas Haber Ajansı - İHA) olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamız ile iletişim kurun.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02124543333 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak biz alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı