İhlas Holding (Dijital Varlıklar Görsel Medya ve İnternet Hizmetleri)

Firma No
986B9C2CF7
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
29 Ekim Cd. İhlas Plaza No:11 B/11 34197 Bahçelievler/İstanbul
Telefon
02124542728
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
dijitalvarliklar.com.tr
E-Posta
bilgi@dijitalvarliklar.com.tr
Görüntülenme
15255
Navigasyon
Yol Tarifi
İhlas Dijital Varlıklar, 2013 yılında kurulmuş yeni bir şirket olmasına rağmen, geliştirmiş olduğu projelerle bilgi ve tecrübesini ortaya kormuş bir şirkettir. Üstlendiği projeleri, kısa zamanda en üst düzeyde geliştirerek büyük bir artı sağlamıştır. Tecrübe ve birikim açısından uzman bir ekibi bünyesinde barındıran Dijital Varlıklar, gelişen teknolojiyle birlikte daima ileriyi hedeflemektedir. Biz Dijital Varlıklar olarak, online medyanın günümüzde ve gelecekte büyük bir öneme sahip olduğunun bilincinde olarak, çalışmalarımızı ona göre şekillendirmekteyiz. Elde edilecek başarıların ise kısa süreli ve geçici bir dönem olmasını değil, uzun soluklu bir sürece yayılmasını hedeflemekteyiz. Yapmış olduğumuz danışmanlık, uygulama geliştirme, servis, destek ve eğitim hizmetleriyle, sizin ihtiyacınız olanı tam zamanında size ulaştırma peşindeyiz. Projelerimizde kullandığımız, deneyimli dev bir editör kadroya sahip olmamızın haricinde, metin yazarımızla, grafiker ekibimizle, mobil uygulama ekibimizle, yazılım geliştirme ekibimizle ve IT ekibimizle de fark oluşturmanın arayışı içindeyiz.  

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aldığınız veya alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile iletişim kurun.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

İhlas Holding (Dijital Varlıklar Görsel Medya ve İnternet Hizmetleri) olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak şirketimizle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02124542728 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı