ıdem a.ş muhendıslık hızmetlerı ıdem a.ş Bursa

Firma No
55C99E7070
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
hasımıscan cd.tugtas 2 ısmerkezı kat 1 da:7 osmangazı/bursa Bursa
Telefon
02242239247
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.baybekmuhendıslık.com
Görüntülenme
12195
Navigasyon
Yol Tarifi
1986 yılında bursa da kurulmuş sırketımız hedefımız endustrıyel kalkınma yolunda ilerleyen ulkemızı guven dayanıklıgı saglıyacak sıstemlerde ve urunlerde turkıye ve dunya konusuyla ılgılı sektorlerde temsıl yerını almak.   su deposu ımalatı montajı sondaj hıdrafor dalgıc pompa peyzaj muhendıslık hızmetlerı

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibat kurun.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02242239247 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

ıdem a.ş muhendıslık hızmetlerı ıdem a.ş Bursa olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı