Hızır Otomotiv

Firma No
E884D73334
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Hürriyet Mah. Şehit Polis Cemal Ilgaz Cad No 120/A
Telefon
02364144837
Web Site
hizir-otomotiv.com
E-Posta
info@hizir-otomotiv.com
Görüntülenme
13836
Navigasyon
Yol Tarifi
1971 yılında Göksever ÇATALCALI eski patronu Namik OGUL´ un yaninda kazandiği ticari tecrübeyle OTO HIZIR´ I kurarak otomobil sektöründe hizmet vermeye baslamistir. Bu tecrübeyle ilerki yillarda 1984´de İnci Akü, 1986´da Pancar Su Motorlari, 1988´de Kumho Lastikleri, 1989´da Moskohiç Otomobilleri yetkili saticiligi ve İnci Akü Manisa Kazalari Bölge Distribütörlügü´nü alir. Göksever ÇATALCALI,ogullari Yilmaz ve Yalçın´ ı yanina alma ihtiyacini duyduğunda, yani 1992´ de bir etiket değişikliğine giderek ´Hızır Otomotiv Tic. San. Ltd. Sti. Göksever Çatalcali ve Ogullari´ismini almistir. Bundan sonra hızla büyüyerek, 1993 yilinda Mazda Yetkili Satıs, Servis ve Yedek Parça Bayiliği, 1994 yılında İnci Akü Manisa Kazalari Distribitörlügü, 1996 yılında Akhisar-Izmir Yolu 7. km´deki Hızır Mazda Center, 1999 yılında Akhisar Goodyear Yetkili Satıcılığı´nı devreye sokmustur. 2011´de faaliyet gösterdiği motosiklet sektöründe de atılım yapan HIZIR OTOMOTİV , MODENAS firması ile imzaladığı Türkiye Genel Distribütörlük anlaşması ile müşterisine bu sektörde de kaliteyi sunmaya devam etmektedir.  

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanmak için firmamız ile iletişim kurun.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02364144837 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Hızır Otomotiv , hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı