Hilal Mermer Fatsa

Firma No
5755745E88
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Özel Sanayi Sitesi A Blok Fatsa
Telefon
04524237986
Yetkili
Mustafa Yıldız
Web Site
hilalmermerfatsa.com
E-Posta
info@hilalmermerfatsa.com
Görüntülenme
13125
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız Mustafa Yıldız tarafından mermer imalatı üzerine Hilal Mermer olarak 1997 yılında Fatsa? da kurulmuştur. Belli dönemlerde ürünlerimizi şehirdışı pazarına açarak daha geniş kitlelere kalitemizi ortaya koymaktayız. Mevcut kuruluş tarihinden itibaren her geçen gün daha da büyüyüp imalat kapasitesini artırarak Fatsa ve çevre illere hizmetimizde kurumsal ve profesyonel projelerimizi müşterilerimize sunmaktayız Mermer ürünleri konusunda gün geçtikçe talebin artmasıyla birlikte çimstone belenco ve granit ürün ve işçiliğini bünyemize katarak ürün pörtföyümüzü genişlettik. Deneyimli kadromuzla birlikte iş merkezleri, yapı inşaatları, sanayi inşaatları, daireler, mutfak tezgâhları, mezarlık süslemeleri, şömine, mermer panolar konularında hizmetlerimi sürdürmekteyiz. Geniş Personel kadromuz ve araçlarımız satış sonrası hizmet vererek kalite politikamızı profesyonelyerine getirmekteyiz. Hedefimiz Hilal Mermer olarak büyümeye açık ve de büyüdükçe mermer ve granit sektöründe hem bölgeyi hem de Fatsa? yı markamızla birlikte daha iyi bir şekilde tanıtabilmektir  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Hilal Mermer Fatsa olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için işletmemizle irtibata geçiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 04524237986 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı