Hijyen halı ve oto yıkama

Firma No
962D51EDA7
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
anabağlar mahallesi 1404 sokak no1
Telefon
05376612014
E-Posta
yrdklskr@gmail.com
Görüntülenme
15112
Navigasyon
Yol Tarifi
İşyerimiz 16.05.2016 tarihinde faaliyete geçmiş olup, müşterilerimize daha kaliteli hijyenik ve sağlıklı hizmet vermeyi kendimize ilke edindik ve müşterilerimizle dost olmayı hedefledik. Halı yıkamak çok basit gibi görünür insanlarımıza , evlerinin balkonlarında veya herhangi bir mahalle çeşmesinde de yıkanır diye düşünmektedirler. Değerli müşterilerimiz halı yıkama hem sağlık bakımından hem temizlik bakımından büyük önem taşır. Halıların yüzeysel olarak temizlenmesi ve yıkanması ön yüzünün sadece güzel, temiz ve parlak görünmesini sağlar ama arka yüzünün kıl veya yün diplerinin temizlenmesi hem sağlık bakımından hem de hijyen bakımından büyük öneme sahiptir. Elde yıkama ile sadece temiz ve parlak görünmesini sağlayarak kendimizi kandırmış oluruz. Firmamızda her türlü halı modeline uygun fırçalı yıkama makineleri ile halı köklerine hitap etmekteyiz. Öncülüğümüz sağlığı amaç edinerek daha sonra temizlik ve hijyene önem vermek adına tamamen bitkisel ve bunun yanı sıra doğal yollarla temizliğe özen göstermekteyiz. Halı yıkama işlemi 5 yoldan geçmektedir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 05376612014 Ayrıca web sitemizde bulunan adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Hijyen halı ve oto yıkama olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak biz konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı