Hidroaktif Hidrolik Vinç ve İş Makinaları

Firma No
FB0E58F008
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Mescit Mah. Atatürk Cd. Birmes San.Sit. A3 Blk. No:1
Telefon
2163948155
Web Site
hidroaktif.com
E-Posta
info@hidroaktif.com
Görüntülenme
12272
Navigasyon
Yol Tarifi
Orta doğunun en büyük GEMİ VE LİMAN vinç üreticisi olan HİDROAKTİF 2002Yılında İstanbul Tuzlada?da faaliyetlerine başladı. Türkiye?nin vinç markası Hidroaktifİstanbulda 18.000 metrekaresi kapalı, toplam 30.000 metrekare alana kurulu modern üretim üssünde, ve çalışanlarıyla üretimine devam etmektedir. Katlanır bomlu mobil vinç, teleskobik mobil vinç, kurtarma amaçlı hidrolik mobil vinç ve hidrolik ataşmanlarını üreten Hidroaktif, 9 ton/ metreden 270 ton /metreye kadar farklı ürün gamlarına sahiptir. Çeşitli ürün gamlarıyla, farklı beklentilere karşılık veren ürünleri sayesinde Hidroaktif Gemi vinçleri Liman vinçleri başta olmak üzre mobil vinç sektöründe sarsılmaz bir yere sahiptir. Buna rağmen Hidroaktif yenilikçilik ilkesinden vazgeçmeden çalışarak, yeni ürünlerle farklı iş alanlarına Hidroaktif markasını daima ileri teknoloji seviyesine taşımayı hedeflemektedir Hidroaktif gelişerek müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, güçlü ve güvenilir bir kuruluştur. Bu anlayışın temeli olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak, kaliteyi sürekli iyileştirmek tüm Hidroaktif çalışanların sorumluluğudur. Çünkü Kalite hidroaktif?in en temel değeridir. Hidroaktifpersoneli almış olduğu eğitim ve donanımla üretim felsefesinin temelinde yer almaktadır. Bu yüzden Türkiye?nin vinç markası Hidroaktif personel eğitimlerine ve personellerin iş hayatındaki kalitesine büyük önem vermektedir. Çünkü Hidroaktif çalışanları tüm dünyaya karşı büyük bir sorumluluk taşımaktadır Üretim maliyetlerini en aza indirerek müşteriler için en kaliteli ürünü, en uygun fiyata sunmak Hidroaktifşirketinin ana pazarlama stratejisidir. Personel eğitimi ve personelin iş hayatının kalitesini arttıracak çalışmalar, çalışanlarının, müşteri ve tedarikçilerin çıkarlarını koruma, teknolojinin üretime yansıtılması, çevreye karşı duyarlılık Hidroaktifin vazgeçilmez prensiplerindendir. Türkiye pazarında lider olanHidroaktif bu başarısını uluslar arası pazara da taşımaktadır. Başta Rusya, Azerbaycan , Irak, Suriye, İran, gibi birçok ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Ayrıca yurt dışındaki pazar arayışları da devam etmektedir. Hidroaktif üretim kapasitesini ve ihracat payını daha da arttırarak ekonomiye daha fazla girdi sağlamayı hedeflemekte ve çalışmalarını bu yönde yürütmektedir.  

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Hidroaktif Hidrolik Vinç ve İş Makinaları olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 2163948155 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı