Hidro Teknik (Şube)

Firma No
FD888F0869
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Atatürk Oto San. Sitesi 3.Kisim 4.Sokak No:103 Başakşehir - Istanbul
Telefon
02125491163
Yetkili
Vedat Hakan YILDIRIM
Web Site
hidro-teknik.com
E-Posta
togredici@hidro-teknik.com
Görüntülenme
12301
Navigasyon
Yol Tarifi
Değerli Hissedarlarımız, İş Ortaklarımız ve Çalışma Arkadaşlarımız, Küresel krizin etkilerinin azalarak da olsa devam ettiği, Türkiye?nin kronik cari açık problemi ile ilgili ciddi önlemler alırken son aylarda azalsa da etkileri devam eden siyasal gerginlik nedeniyle ekonominin olumsuz etkilendiği bir yılı geride bırakmış bulunuyoruz. 2014 yılının da süregelen siyasi gerginlik ve uzun seçim dönemi sebebiyle zor bir yıl olacağı görülmektedir. 2013 yılını Hidro Teknik açısından değerlendirdiğimizde, hedeflerimizin büyük ölçüde gerçekleştiğini görmekteyiz. Tüm yatırımlarımız ve taahhüt faaliyetlerimiz programlandığı şekilde ilerlemiş bulunmaktadır. Çalışmaları devam etmekte olan bazı önemli yurt içi ve yurt dışı taahhüt projelerinin bu yıl içerisinde gerçekleşmesini kuvvetle ümit etmekteyiz. Yirmi beş yıldır gerek Türkiye?de gerekse yurt dışında karşılaşılan zorluk ve problemlere karşın büyüyerek ve güçlenerek bugünlere gelen Hidro Teknik, bayrağı teslim alan genç ve dinamik yeni yönetim kadrosu ve yetenekli iş gücüyle önümüzdeki yılların getireceği zorlukları aşacak, fırsatları değerlendirecek ve kontrollü büyümesini sürdürecek azim ve güçtedir. Hidro Teknik, sadece kazanç ve iş odaklı bir şirket olmaktan öte ?güven veren? bir şirket olmak gayesindedir. Bu nedenledir ki güncellediğimiz vizyonumuz, ´Tedarikçilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir istif ve iş makineleri şirketi olmaktır.´ Hidro Teknik ülkemizin sanayileşme sürecine tanıklık etmiş ve bu sürecin içinde var olarak bugün Türk İş Makinesi sanayinin lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Kalite, güven ve garanti ilkeleriyle yola çıkan Hidro Teknik; bugün hizmet anlayışı ve markalaşmaya verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ve yenilikçi ürünleriyle bir sektör markasıdır. Bu yolda attığımız doğru adımlar, ileriye dönük yatırım geleneğimiz, müşteri memnuniyeti ve teknolojiye verdiğimiz önem ile birlikte iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizden aldığımız güçle 25 yıldır başarımızı sürdürüyoruz. Türkiye?de iş makineleri sektöründe her zaman ilklere imza atarak ve istifleme konusunda geliştirdiğimiz yeniliklerle iş makinesi kullanıcılarının kendilerini güvende ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağladık. Yenilikçilik ?sürdürülebilir başarı? nın temel anahtarıdır. Hidro Teknik olarak bu bilinçle, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendiriyor ve şirket içinde inovasyon kültürünü geliştirerek yaşatıyoruz.  

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizimle irtibat kurun.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02125491163 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Hidro Teknik (Şube) , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak biz alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı